Wulkanizacja taśm przenośnikowych

Taśmociągi należą do popularnych urządzeń transportu bliskiego, wykorzystywanych zarówno w ramach linii produkcyjnych, jak i w strefach załadunku oraz wyładunku czy dozowania składników. Intensywnie eksploatowane, np. w kopalniach, ulegają szybkiemu zużywaniu i uszkodzeniom. W takich sytuacjach często jest niezbędne klejenie taśm przenośnikowych jedną z dostępnych metod, która pozwoli na przywrócenie im sprawności i odsunie w czasie kosztowną wymianę.

Wulkanizacja taśm przenośnikowych wykonywana na gorąco jest znacznie tańszym rozwiązaniem niż zakup nowego elementu. Często też stanowi jedynie rozwiązanie w sytuacji, gdy taśmociąg jest sprowadzany z odległego kraju, a części zamienne są niedostępne. Długie oczekiwanie na ich sprowadzenie w praktyce oznacza przestój zakładu i kolejne koszty, Decydując się na klejenie taśm przenośnikowych, można ograniczyć straty oraz wydatki i tymczasowo przywrócić sprawność systemu transportowego.

Serwis taśm przenośnikowych Transmer

Jedną z dziedzin działalności, jaką zajmuje się firma, Transmer jest serwis taśm przenośnikowych. Świadczymy usługi w zakresie napraw i regeneracji uszkodzonych oraz wyeksploatowanych elementów. Specjalizujemy się w połączeniach taśm tkaninowo-gumowych metodą wulkanizacji na gorąco oraz na zimno. Oklejamy bębny napędowe, wykonujemy klejenie taśm przenośnikowych oraz naprawiamy uszkodzenia na taśmach.
Zarówno w dziedzinie produkcji betonu towarowego jak i usług wulkanizacyjnych jesteśmy konkurencyjni dla wszystkich naszych klientów pod względem:
• jakości serwisu,
• cen,
• terminowości dostaw.

Serwis taśm przenośnikowych oferuje usługi firmom z wielu branż. Naszymi klientami są m.in. kopalnie kruszyw, elektrownie, tartaki, cukrownie, przedsiębiorstwa usług komunalnych oraz wiele innych.
Stawiamy na profesjonalizm, duże doświadczenie i terminowość.
Jesteśmy serwisem całodobowym, a czas nie stanowi dla nas przeszkody!

ŚWIADCZYMY NASTĘPUJĄCE USŁUGI

 • ✓ Klejenie taśm na zimno

  Rodzaj łączenia w którym nie wykorzystuje się pieca wulkanizacyjnego a specjalny klej działający w pokojowych temperaturach. Stosowane zwykle w klejeniach taśm transportujących lekkie towary.

 • ✓ Klejenie taśm na gorąco

  Metoda klejenia w wysokiej temperaturze z wykorzystaniem specjalnej prasy pozwalającej na sklejenie taśmy u klienta.

 • ✓ Gumowanie bębnów

  Gumujemy bębny o róźnych szerokościach z wykorzystaniem wysokiej jakości specjalnej gumy.

 • ✓ Naprawa uszkodzeń

  W zależności od życzenia klienta naprawa wielu wariantów uszkodzeń.

 • ✓ Sprzedaż taśm

  W bazie firmy posiadamy szeroki asortyment taśmprzenośnikowych wieloprzekładkowych o różnych grubościach i szerokościach, możliwa także sprzedaż wysyłkowa.

PŁYNNE DZIAŁANIE TAŚM PRZENOŚNIKOWYCH ZAPEWNISOLIDNY SERWIS

WŚRÓD NASZYCH KLIENTÓW ZNAJDUJĄ SIĘ

Cukrownie i przemysł

Tartaki

Kopalnie kruszyw

Elektrownie

Zakłady komunalne

Szybki kontakt
Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość

 

+48 790 409 601
+48 501 326 956
transmer@transmer.eu