Strona główna » Taśmy przenośnikowe

Klejenie taśm przenośnikowych – Węgrów, Sokołów Podlaski

Taśmociągi należą do popularnych urządzeń transportu bliskiego, wykorzystywanych zarówno w ramach linii produkcyjnych, jak i w strefach załadunku oraz wyładunku czy dozowania składników. Intensywnie eksploatowane, np. w kopalniach, ulegają szybkiemu zużywaniu i uszkodzeniom. W takich sytuacjach często jest niezbędne klejenie taśm przenośnikowych jedną z dostępnych metod, która pozwoli na przywrócenie im sprawności i odsunie w czasie kosztowną wymianę.

Wulkanizacja taśm przenośnikowych wykonywana na gorąco jest znacznie tańszym rozwiązaniem niż zakup nowego elementu. Często też stanowi jedynie rozwiązanie w sytuacji, gdy taśmociąg jest sprowadzany z odległego kraju, a części zamienne są niedostępne. Długie oczekiwanie na ich sprowadzenie w praktyce oznacza przestój zakładu i kolejne koszty, Decydując się na klejenie taśm przenośnikowych, można ograniczyć straty oraz wydatki i tymczasowo przywrócić sprawność systemu transportowego.

Serwis taśm przenośnikowych Transmer

Jedną z dziedzin działalności, jaką zajmuje się firma, Transmer jest serwis taśm przenośnikowych. Świadczymy usługi w zakresie napraw i regeneracji uszkodzonych oraz wyeksploatowanych elementów. Specjalizujemy się w połączeniach taśm tkaninowo-gumowych metodą wulkanizacji na gorąco oraz na zimno. Oklejamy bębny napędowe, wykonujemy klejenie taśm przenośnikowych oraz naprawiamy uszkodzenia na taśmach.

Zarówno w dziedzinie produkcji betonu towarowego jak i usług wulkanizacyjnych jesteśmy konkurencyjni dla wszystkich naszych klientów pod względem:
jakości serwisu,
cen,
terminowości dostaw.

Serwis taśm przenośnikowych oferuje usługi firmom z wielu branż. Naszymi klientami są m.in. betoniarnie, tartaki, kopalnie kruszyw, żwirownie, przedsiębiorstwa usług komunalnych oraz wiele innych.

Obsługujemy i wulkanizujemy taśmy na żwirowniach i betoniarniach.

Stawiamy na profesjonalizm, duże doświadczenie i terminowość.
Jesteśmy serwisem całodobowym, a czas nie stanowi dla nas przeszkody!

ŚWIADCZYMY NASTĘPUJĄCE USŁUGI

 • ✓ Klejenie taśm na zimno

  Rodzaj łączenia w którym nie wykorzystuje się pieca wulkanizacyjnego a specjalny klej działający w pokojowych temperaturach. Stosowane zwykle w klejeniach taśm transportujących lekkie towary.

 • ✓ Klejenie taśm na gorąco

  Metoda klejenia w wysokiej temperaturze z wykorzystaniem specjalnej prasy pozwalającej na sklejenie taśmy u klienta.

 • ✓ Gumowanie bębnów

  Gumujemy bębny o róźnych szerokościach z wykorzystaniem wysokiej jakości specjalnej gumy.

 • ✓ Naprawa uszkodzeń

  W zależności od życzenia klienta naprawa wielu wariantów uszkodzeń.

 • ✓ Sprzedaż taśm

  W bazie firmy posiadamy szeroki asortyment taśmprzenośnikowych wieloprzekładkowych o różnych grubościach i szerokościach, możliwa także sprzedaż wysyłkowa.

PŁYNNE DZIAŁANIE TAŚM PRZENOŚNIKOWYCH ZAPEWNISOLIDNY SERWIS

WŚRÓD NASZYCH KLIENTÓW ZNAJDUJĄ SIĘ

Cukrownie Przemysł

Betoniarnie

Tartaki

Tartaki

TRANSMER

Kopalnie kruszyw

Elektrownie

Żwirownie

Zaklady Komunalne

Zakłady komunalne

Szybki kontakt
Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość

 

+48 790 409 601
+48 501 326 956
transmer@transmer.eu
marek.gosek@transmer.eu

 

Specjalista ds. wulkanizacji
+48 510 900 707