Strona główna » Serwis taśm przenośnikowych

Serwis taśm przenośnikowych — Węgrów, Sokołów Podlaski

 

Oferujemy serwis taśm przenośnikowych. Działamy na terenie Węgrowa, Sokołowa Podlaskiego i całego województwa mazowieckiego. Świadczymy usługi w zakresie napraw i regeneracji uszkodzonych oraz wyeksploatowanych elementów. Specjalizujemy się w połączeniach taśm tkaninowo-gumowych metodą wulkanizacji na gorąco oraz na zimno. Oklejamy bębny napędowe, wykonujemy klejenie taśm zamontowanych w taśmociągach i usuwamy uszkodzenia, które pojawiają się na ich powierzchni. Pracę rozpoczynamy od wnikliwej analizy stanu danego elementu.

Sprawdzamy przy tym jego poziom zużycia, aby przeprowadzony serwis i jego zakres odpowiadał potrzebom konkretnego urządzenia i były opłacalne dla Inwestora. Wiemy, że brak danej taśmy może powodować bezpośrednie przestoje w funkcjonowaniu firmy, dlatego każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób, stawiając na jego sprawną realizację — nie idziemy przy tym na kompromisy w kwestii jakości. Opieramy się na fachowej wiedzy i doświadczeniu w branży.

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Firma Transmer stawia na wysoką jakość świadczonych usług. W związku z tym oferujemy doradztwo techniczne podczas podejmowania konkretnych decyzji, a także:

  • wysoką jakość serwisu taśm przenośnikowych,
  • dostęp do rozbudowanego zaplecza technologicznego, które przyspiesza pracę i zwiększa jej precyzję,
  • korzystne ceny,
  • całodobowy dostęp do serwisu,
  • terminową realizację zleceń,
  • realizację prac naprawczych przez doświadczonych fachowców,
  • dostawę naprawionych elementów na wskazany przez Klienta adres.

Ofertę kierujemy do Inwestorów z różnych branż. Współpracujemy z tartakami, kopalniami kruszyw, żwirowniami, a także przedsiębiorstwami usług komunalnych i wieloma innymi. Działamy również z firmami budowlanymi i remontowo-wykończeniowymi, oferując im wysokiej jakości beton towarowy wraz z dostawą na wskazany adres. Zapraszamy do współpracy.

Szybki kontakt
Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość

+48 790 409 601
+48 501 326 956