Strona główna » Betoniarnia » Dodatki do betonu

Beton na indywidualne zamówienie

Produkcja betonu recepturowego nie zawsze pozwala spełnić oczekiwania klientów. W określonych warunkach jest niezbędne dokonanie zmiany parametrów utwardzonego betonu, dzięki czemu jest on bardziej wytrzymały na uderzenia, mniej nasiąkliwy czy odporniejszy na kontakt ze środkami chemicznymi. Dlatego naszym klientom oferujemy zarówno znormalizowany beton suchy, jak i jego wodną mieszaninę oraz beton komponowany zgodnie z indywidualnym życzeniem, potrzebami i przeznaczeniem.

Tworzenie mieszanek betonu zgodnie z przepisem klienta nie oznacza, że są to kompozycje przypadkowe. Jesteśmy profesjonalistami w tej branży i doskonale znamy wymogi techniczne i budowlane. Dlatego nie tylko produkujemy beton, ale też doradzamy klientom, jak najlepiej go przygotować.

Dodatki do betonu

W uzyskaniu pożądanych cech utwardzonych posadzek czy innych elementów betonowych pomagają określone dodatki. Oferujemy kilka z nich, powszechnie stosowanych jako wkład do masy betonowej o pożądanym działaniu. W sprzedaży mamy:
• dodatki napowietrzające,
• dodatki uszczelniające,
• dodatki przyspieszające wiązanie betonu,
• dodatki opóźniające wiązanie betonu,
• włókna stalowe,
• włókna polipropylenowe.

Poszczególnie dodatki do betonu sprzedajemy niezależnie, jako samodzielne produkty, ale też stosujemy je w produkcji betonu na zamówienie o pożądanych parametrach. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy klientów z Sokołowa Podlaskiego, Węgrowa i innych miejscowości.

Szybki kontakt
Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość

 

+48 790 409 601
+48 501 326 956
transmer@transmer.eu