Strona główna » Betoniarnia » Beton suchy

Beton suchy

Oferujemy wysokiej jakości beton suchy, który jest powszechnie wykorzystywany nie tylko w warunkach przemysłowych, ale również podczas prywatnych remontów domów i mieszkań czy prac wykonywanych w obrębie posesji. Nie zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi dostawy gotowej mieszaniny i wykonania jej aplikacji na placu budowy. W sytuacjach, w których działania są realizowane etapami i rozciągnięte w czasie, mogłoby dojść do przedwczesnego związania masy i jej zniszczenia. Aby temu zapobiec, warto sięgnąć po alternatywne rozwiązanie, jakim jest mieszanka cementu, kruszyw, piasku i specjalnych domieszek pozbawiona wody.

 

Beton suchy doskonale sprawdzi się podczas:

  • betonowania słupów ogrodzeniowych,
  • wykonywania podjazdów,
  • tworzenia alejek ogrodowych,
  • przygotowania podbudowy pod różnego rodzaju prace brukarskie.

 

Mieszankę stosuje się również w miejscach, w których ma ona bezpośredni kontakt z wodą (np. pochodzącą z gruntu), która wywiera bezpośredni wpływ na wiązanie betonu.

 

Produkcja betonu suchego

Produkcja suchego betonu nie różni się od tworzenia jego wersji towarowej, z tym że pomijamy etap mieszania z wodą, która automatycznie wpływa na proces wiązania materiału. Jeśli jednak zależy Ci na gotowej mieszance, którą możesz bezpośrednio zaaplikować np. podczas budowy stropu czy fundamentu, sprawdź ofertę betonu towarowego. Możesz zamówić go w dowolnych parametrach technicznych i z wybranymi dodatkami, których właściwości będą odpowiadały Twoim potrzebom.

Beton suchy jest komponowany ze starannie dobieranych składników zgodnie z normami budowlanymi przewidzianymi dla tego typu materiałów. Kontrole dotyczące bezpieczeństwa i jakości oferowanych kruszyw są w firmie Transmer przeprowadzane przez zewnętrzny podmiot, aby Inwestorzy mieli pewność, że spełniają ich oczekiwania oraz wymogi, wynikające z zasad sztuki budowlanej i prawa budowlanego.

Materiał jest pakowany w worki, co umożliwia jego samodzielny transport, sprawne przechowywanie oraz wykorzystywanie w dogodnych chwilach. Nawet jeśli prace są zaplanowane na wiele dni, tygodni, możesz od razu kupić zapas suchego betonu, który umożliwi ich kompleksowe wykonanie.

Będziesz miał pewność, że cena produktu nie wzrośnie, koszty transportu będą znacznie niższe, bo jednorazowe, a my pomożemy Ci w wyborze rozwiązania, które będzie najkorzystniejsze w danej sytuacji. Do przygotowania mieszanki do użytku wystarczy jedynie dodatek wody, więc nie musisz za każdym razem wyposażać się w specjalistyczny sprzęt. Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego. Zapraszamy do współpracy.

Szybki kontakt
Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość

+48 790 409 601
+48 501 326 956